0

דרמלוספי- אקנה ריפייר ליקוויד

8P6K2FLOE5
  • מחיר חבר מועדון:
    0
אזל המלאי
משלוח חינם מעל ₪500.00
התכשיר אקנה ריפייר ליקוויד של דרמלוסופי הינו תכשיר פעיל בחומרים המשפיעים על השכבות העמוקות לטיפול בשומן עודף ומטפל בקומדונים .
(שחורים)( ולבנים).מקלף שכבה עדינה של העור וממתן את יצור השומן התת עורי ומצמצם נקבוביות פתוחות ומטפל בסימנים שנשארו כתוצאה מפצעים.
לרכישת פריט זה נדרשת התאמה אישית .
בהתאם להוראות היצרן מחירון יישלח באופן אישי .בבקשה התקשרי או שלחי הודעת ווטספ.

  • זמן אספקה ותנאי רכישה
    זמן הספקה בין 3 ימים ל5 ימים למשלוח עד לבית הלקוח . וזאת לאחר קבלת הודעה מחברת האשראי על קבלת העיסקה.תהיה אפשרות למשלוח מהיר במידה ומתאפשר אודיע במועד ההזמנה.
  • מדיניות החזרת מוצרים
    ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר תוך 10 ימי עסקים מיום הרכישה כל עוד לא נעשה במוצר שימוש. החזרת המוצר תתבצע באחריותה הבלעדית של הלקוחה כאשר המוצר עדיין באריזתו המקורית כשהוא סגור ואטום ללא פגיעה כל שהיא, מאחר ובעצם פתיחת מוצר לשימוש אישי הוא אינו ניתן להחזרה. החזרת המוצר עם חשבונית הקניה מהווה תנאי לביטול העסקה. הלקוחה תודיע בהודעת וואטסאפ על רצונה להחזיר את המוצר ואת הסיבה לכך. הלקוחה תחויב בשיעור של 10 אחוז מערך המוצר + מע"מ כחוק מסך העסקה, או 100 ₪ - לפי הנמוך ביניהם. בנוסף תחויב בסך 15 ₪ עמלת ביטול בחברת האשראי. דמי המשלוח לא יוחזרו. במידה והמוצר יוחזר ל"איבון קוסמטיקס" ע"י חברת המשלוחים מכל סיבה הקשורה ללקוחה, תחויב הלקוחה בעלות המשלוח ובעלות המשלוח בחזרה.
 
אקנה ריפר ליקוויד הוא תכשיר פעיל מאוד ולכן ההמלצה למרוח בערבים ערב אחד על האיזורים הבעיתיים ולמחרת על שאר האיזורים השומניים.התכשיר נוזלי מורחים מעט מאוד עם האצבע זה מעקצץ עד שהעור מתרגל.תוצאות מעולות לעור בזמן קצר .מוצר שאני ממליצה מאוד .חשוב להשתמש בלחות והגנה במהלך היום .לייעוץ ואבחון עור הפנים שלחי הודעת וואטסאפ או התקשרי
0522518509
לרכישה והתאמה אישית אונליין 052-251-8509
x

#{title}

#{text}

#{price}