0

דרמלוספי- מלנו פרוטקט

81Z23QWVP1
  • מחיר חבר מועדון:
    0
אזל המלאי
משלוח חינם מעל ₪500.00
מלנו פרוטקט הינו מוצר מהדור חדש המתאים להבהרת  כתמים והעור .הקרם הינו מדכה מלנין ( פגמנט של העור ) התפקיד של המוצר הפחתה של מידית של יצור המלנין והבהרה של גוון העור.
לרכישת פריט זה נדרשת התאמה אישית .
בהתאם להוראות היצרן מחירון יישלח באופן אישי .בבקשה התקשרי או שלחי הודעת ווטספ.

  • זמן אספקה ותנאי רכישה
    זמן הספקה בין 3 ימים ל5 ימים למשלוח עד לבית הלקוח . וזאת לאחר קבלת הודעה מחברת האשראי על קבלת העיסקה.תהיה אפשרות למשלוח מהיר במידה ומתאפשר אודיע במועד ההזמנה.
  • מדיניות החזרת מוצרים
    ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר תוך 10 ימי עסקים מיום הרכישה כל עוד לא נעשה במוצר שימוש. החזרת המוצר תתבצע באחריותה הבלעדית של הלקוחה כאשר המוצר עדיין באריזתו המקורית כשהוא סגור ואטום ללא פגיעה כל שהיא, מאחר ובעצם פתיחת מוצר לשימוש אישי הוא אינו ניתן להחזרה. החזרת המוצר עם חשבונית הקניה מהווה תנאי לביטול העסקה. הלקוחה תודיע בהודעת וואטסאפ על רצונה להחזיר את המוצר ואת הסיבה לכך. הלקוחה תחויב בשיעור של 10 אחוז מערך המוצר + מע"מ כחוק מסך העסקה, או 100 ₪ - לפי הנמוך ביניהם. בנוסף תחויב בסך 15 ₪ עמלת ביטול בחברת האשראי. דמי המשלוח לא יוחזרו. במידה והמוצר יוחזר ל"איבון קוסמטיקס" ע"י חברת המשלוחים מכל סיבה הקשורה ללקוחה, תחויב הלקוחה בעלות המשלוח ובעלות המשלוח בחזרה.
המוצר מאפשר הפחתה של מידית של יצור המלנין והבהרה של גוון העור.התכשיר מתאים לחודשי הקיץ גם בחופשות . .התכשיר אינו מקלף,  ומומלץ לכל סוגי העור לכל עונות השנה. ולמי שמטפל בטיפולים פעילים כמו פיליג חומרים שמקלפים לייזר או אינפרא אדום או מזותרפיה וכל מכשיר פעיל .כדי לדכה פגמנטציה כתוצאה מפעילות המגרה את הפגמנט.


לרכישה והתאמה אישית אונליין 052-251-8509
x

#{title}

#{text}

#{price}