0

דרמלוספי- סבו קרם

2WOHDDXUM2
  • מחיר חבר מועדון:
    0
אזל המלאי
משלוח חינם מעל ₪500.00
טיפול בסבוראה
מטפל בסבוראה קשקשת בעור הפנים  קילופים בפנים מעלים סבוריאה תוך יומיים- שלשה!
סבוראה הינה מחלת עור דלקתית המופיעה בקרקפת והפנים וצידי האף ,מאחורי האוזניים מצח ,גבות וריסים .תסמיני הסבוריאה הם קשרשת עור מגורה ואדום .

לרכישת פריט זה נדרשת התאמה אישית .
בהתאם להוראות היצרן מחירון יישלח באופן אישי .בבקשה התקשרי או שלחי הודעת ווטספ.

  • זמן אספקה ותנאי רכישה
    זמן הספקה בין 3 ימים ל5 ימים למשלוח עד לבית הלקוח . וזאת לאחר קבלת הודעה מחברת האשראי על קבלת העיסקה.תהיה אפשרות למשלוח מהיר במידה ומתאפשר אודיע במועד ההזמנה.
  • מדיניות החזרת מוצרים
    ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר תוך 10 ימי עסקים מיום הרכישה כל עוד לא נעשה במוצר שימוש. החזרת המוצר תתבצע באחריותה הבלעדית של הלקוחה כאשר המוצר עדיין באריזתו המקורית כשהוא סגור ואטום ללא פגיעה כל שהיא, מאחר ובעצם פתיחת מוצר לשימוש אישי הוא אינו ניתן להחזרה. החזרת המוצר עם חשבונית הקניה מהווה תנאי לביטול העסקה. הלקוחה תודיע בהודעת וואטסאפ על רצונה להחזיר את המוצר ואת הסיבה לכך. הלקוחה תחויב בשיעור של 10 אחוז מערך המוצר + מע"מ כחוק מסך העסקה, או 100 ₪ - לפי הנמוך ביניהם. בנוסף תחויב בסך 15 ₪ עמלת ביטול בחברת האשראי. דמי המשלוח לא יוחזרו. במידה והמוצר יוחזר ל"איבון קוסמטיקס" ע"י חברת המשלוחים מכל סיבה הקשורה ללקוחה, תחויב הלקוחה בעלות המשלוח ובעלות המשלוח בחזרה.
משחה שמטפלת בסבוראה תוצאות בתוך מספר ימים המשחה מטפלת בעור יבש וקילוף בעור.סבו קרם הוא תכשיר המיועד להרגעת העור ,
אופן השימוש - לאחר ניקוי העור ויבוש יש למרוח ולהספיג על המקום הרצוי מס פעמים ביום על פי הצורך להתאמה אישית ורכישה אונליין 052-251-8509
x

#{title}

#{text}

#{price}