0

דרמלוספי- סירום ויטמין סי+ אנטי אוקסידנטים

YAAZQFS3TN
  • מחיר חבר מועדון:
    0
אזל המלאי
משלוח חינם מעל ₪500.00
סרום ויטמין סי המיועד לשיקום ומניעת הזדקנות והגנה נגד נזקי עור ומעכב הופעת סימני גיל - סירום ויטמין סי + מכיל אנטי אוקסידנטים מרוכזים .הסרום במירקם נעים נספג ומשפיע על עור קורן
לרכישת פריט זה נדרשת התאמה אישית .
בהתאם להוראות היצרן מחירון יישלח באופן אישי .בבקשה התקשרי או שלחי הודעת ווטספ.

  • זמן אספקה ותנאי רכישה
    זמן הספקה בין 3 ימים ל5 ימים למשלוח עד לבית הלקוח . וזאת לאחר קבלת הודעה מחברת האשראי על קבלת העיסקה.תהיה אפשרות למשלוח מהיר במידה ומתאפשר אודיע במועד ההזמנה.
  • מדיניות החזרת מוצרים
    ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר תוך 10 ימי עסקים מיום הרכישה כל עוד לא נעשה במוצר שימוש. החזרת המוצר תתבצע באחריותה הבלעדית של הלקוחה כאשר המוצר עדיין באריזתו המקורית כשהוא סגור ואטום ללא פגיעה כל שהיא, מאחר ובעצם פתיחת מוצר לשימוש אישי הוא אינו ניתן להחזרה. החזרת המוצר עם חשבונית הקניה מהווה תנאי לביטול העסקה. הלקוחה תודיע בהודעת וואטסאפ על רצונה להחזיר את המוצר ואת הסיבה לכך. הלקוחה תחויב בשיעור של 10 אחוז מערך המוצר + מע"מ כחוק מסך העסקה, או 100 ₪ - לפי הנמוך ביניהם. בנוסף תחויב בסך 15 ₪ עמלת ביטול בחברת האשראי. דמי המשלוח לא יוחזרו. במידה והמוצר יוחזר ל"איבון קוסמטיקס" ע"י חברת המשלוחים מכל סיבה הקשורה ללקוחה, תחויב הלקוחה בעלות המשלוח ובעלות המשלוח בחזרה.
סרום ויטמין C + מנטרל ראדיקלים חופשיים  בצורה היעילה והחזקה ביותר , מכיל 3 סוגים של של ויטמין סי יציבים וחדשים. להשתמש פעמיים היום מתחת ללחות.
לרכישה והתאמה אישית אונליין 052-251-8509
x

#{title}

#{text}

#{price}