0

דרמלוספי- סרום הידרט פלוס דור חדש של חומצה הילארונית

LI4YZMQ8NA
  • מחיר חבר מועדון:
    0
אזל המלאי
משלוח חינם מעל ₪500.00
סרום הידרט פלוס של דרמלוסופי
דור חדש של חומצה הילארונית !
 מוניעת הזדקנות והגנה ומקנה לחות ברמה גבוהה לעומק העור ומשפיעה מפני נזקי עור, באמצעות חומצה היאלרונית ייחודית המקנה לחות המשפיעה לעומק העור.  מומלץ לעור יבש מעניק לעור לחות מרוכזת ועור קורן .

לרכישת פריט זה נדרשת התאמה אישית .
בהתאם להוראות היצרן מחירון יישלח באופן אישי .בבקשה התקשרי או שלחי הודעת ווטספ.

  • זמן אספקה ותנאי רכישה
    זמן הספקה בין 3 ימים ל5 ימים למשלוח עד לבית הלקוח . וזאת לאחר קבלת הודעה מחברת האשראי על קבלת העיסקה.תהיה אפשרות למשלוח מהיר במידה ומתאפשר אודיע במועד ההזמנה.
  • מדיניות החזרת מוצרים
    ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר תוך 10 ימי עסקים מיום הרכישה כל עוד לא נעשה במוצר שימוש. החזרת המוצר תתבצע באחריותה הבלעדית של הלקוחה כאשר המוצר עדיין באריזתו המקורית כשהוא סגור ואטום ללא פגיעה כל שהיא, מאחר ובעצם פתיחת מוצר לשימוש אישי הוא אינו ניתן להחזרה. החזרת המוצר עם חשבונית הקניה מהווה תנאי לביטול העסקה. הלקוחה תודיע בהודעת וואטסאפ על רצונה להחזיר את המוצר ואת הסיבה לכך. הלקוחה תחויב בשיעור של 10 אחוז מערך המוצר + מע"מ כחוק מסך העסקה, או 100 ₪ - לפי הנמוך ביניהם. בנוסף תחויב בסך 15 ₪ עמלת ביטול בחברת האשראי. דמי המשלוח לא יוחזרו. במידה והמוצר יוחזר ל"איבון קוסמטיקס" ע"י חברת המשלוחים מכל סיבה הקשורה ללקוחה, תחויב הלקוחה בעלות המשלוח ובעלות המשלוח בחזרה.
עם סרום הידרטנט פלוס של דרמלוסופי תרגישי מיד בהבדל ! העור מועשר בחומצה הילארונית מדור חדש שהם מולקולות קטנות וחדירות מטפלות בדלקות תת עוריות אשר גורמות להזדקנות העור.מכיל לחותנים נוספים אשר מלחחים את  העור ומאפשרים לעור חיוניות ועור מועשר ונעים  לרכישה והתאמה אישית אונליין 052-251-8509
x

#{title}

#{text}

#{price}