0

איפור קבוע

רוצה להראות טוב כשאת מתעוררת בבוקר?  
רוצה להראות טוב גם בסוף יום עבודה?
רוצה להרגיש יפה ונשית בכל מצב?

הדגשת תווי פנים – הדרך הבטוחה להיות יפה
אם את אוהבת להראות טוב תמיד - הדגשת תווי פנים באיפור קבוע תעניק לך מראה מושלם במשך כל שעות היממה. איפור קבוע מהווה פיתרון אידיאלי לנשות עסקים וחוסך "זמן איפור". הוא יעיל בקיץ הלח והחם  (לא נמרח), ומבטיח לך מראה נפלא גם בים או בבריכה ובעצם בכל מצב – כאילו מרחת אותו ממש עכשיו!

למי מיועד האיפור הקבוע?  
למי שמביטה במראה ומרגישה שהיא נראית עייפה, חסרת חיוניות והמבט בעיניה חסר ברק.
למי שמרגישה ששפתיה חיוורות, דהויות וצרות. זה הזמן לתאם פגישה על כוס קפה ולברר מה אפשר לשפר.

 איפור קבוע - מענה הלכתי גם למגזר הדתי
איפור קבוע נותן מענה גם לנשים הדתיות אשר נושא האסטטיקה חשוב להן ואינן יכולות להתאפר בשבתות וחגים. הוא אינו נראה כאיפור קבוע אלא יותר כהדגשת תווי פנים עדין וטבעי.

"מזה 25 שנה אני מאפרת נשים באיפור קבוע. את רזי שיטת האיפור הקבוע הבאתי איתי מפריז, שם התמחיתי בשיטה זו. הייתי מחלוצות השיטה בארץ והוריתי את השיטה החדשה לקוסמטיקאיות רבות. כבעלת מכוני יופי מהמובילים בטיפולים מתקדמים ואיפור קבוע, רכשתי ידע מקצועי ונסעתי מדי שנה לחו"ל  להשתלמויות מקצועיות. הייחודיות שלי הינה לא רק בהבטחה לאיפור פנים הנשאר לצמיתות, אלא התאמת האיפור למראה הטבעי והייחודי של כל אחת."
 הדגשת תווי פנים פותרת בעיות שונות בחלקי הפנים ומשפרת אי סימטריות
בעזרת איפור קבוע ניתן לשפר את הנתונים הטבעיים. לדוגמה, שפתיים דקות וחיוורות מקבלות צבע טבעי חי ונפחן גדל, עיניים קטנות ושקועות גדלות על ידי אייליינר דק ועדין בקו הריסים וגבות צרות או קצרות מתמלאות ומשוות לפנים מראה צעיר ורענן.

קליניקה בוטיק – איכות האיפור ניכרת על פנייך!
כמו בכל דבר, גם בצבעי איפור יש רמות שונות. בקליניקה בוטיק משתמשים בצבעי איפור מהרמה הגבוהה ביותר. מדובר בצבעים טבעיים אורגניים המופקים ממינרלים. צבעים אלו נותנים תוצאה טבעית יפה ומושלמת, ללא נזקים לעור.

מה כדאי להדגיש?
גבות – גבות זה אופי! גבות מודגשות בהתאם לקווי המתאר הטבעיים של הפנים "פותחות" את העיניים.גבות במראה טבעי בשיטת השיערה למראה מושלם. 
עיניים - העיניים הן ראי הנפש ועוצמת ההבעה שלנו נובעת מהן. ניתן להגדיל עיניים קטנות ולצמצם עיניים בולטות. כמו כן ניתן לשפר את צורת העין בקו איילנר עדין שמחזיר את הברק לעיניים.
שפתיים - השפתיים הם איבר חושני ובולט. ככל שאנו מתבגרים גוון השפתיים שלנו הופך לדהוי ובלתי אחיד. לאנשים מסויימים יש מסגרת בהירה ונטולת פיגמנט סביב השפתיים והן נראות דקות וקפוצות. בעזרת האיפור הקבוע ממלאים את המסגרת והשפתיים בגוון טבעי ומחזירים עטרה ליושנה.

 

עבודות שלי

x

#{title}

#{text}

#{price}