0

הסרת שומות ונגעים

זה כואב? לא

זה משאיר סימן? לא

רצית או חשבת להיפטר מהנגעים המיותרים? כן

הסירי נגע מעורך!
שומות ונגעים פוגעים במראה האסטטי ובדימוי העצמי. אנשים רבים חוששים לטפל בבעיה מחשש שמא לאחר הסרת הנגע תישאר צלקת, לעיתים אף גרועה מהנגע עצמו.

"אין מקום לחשש מצלקת. כקוסמטיקאית פרא רפואית למדתי לטפל בנגעים אלו על הצד הטוב ביותר. בקליניקה אני מסירה את כל סוגי נגעי העור השפירים,מלבד נקודות חן . ללא כאב וסימן. התוצאות מהירות וטובות. בכל המקרים מדובר בנגעי עור לא סרטניים שרופא בדק ואישר."

להסיר את הנגע ללא פגע!
הטיפול אינו מתבצע באמצעות חנקן נוזלי, לייזר או ניתוח אשר עלולים לגרום לצלקת או לפיגמנטציה.בהליך פשוט ומהיר, ניתן להסיר נקודות ושומות גם במקומות הרגישים ביותר כגון: עפעפיים, פינות האף, אוזניים, פנים וכל מקום אחר בגוף.

אופן הטיפול
הטיפול נעשה באמצעות מכשיר הגורם להמסת הנגע, על ידי מריחת תמיסה מיוחדת המורכבת מתערובת של צמחים פעילים. התמיסה סופחת את הנוזלים מתאי הנגע ומייבשת אותו עד לנשירתו המוחלטת. הנגע מתייבש, מצטמק, נושר ולא צומח שוב. קיימים נגעים הנושרים מיד לאחר הטיפול, ונגעים גדולים יותר הנושרים תוך מספר ימים.

בקליניקה בוטיק מטפלים בכל סוגי נגעי העור השפירים מסוג: קרטוזיס סולר, טגית עור, אמנגיומות, קרטוזה שומנית, ציסטה בעפעף וכתמי גיל.

x

#{title}

#{text}

#{price}