0

הסרת שיער

חוששת "שיתפסו אותך" לא מגולחת?
נמאס לך להוריד שיער?
חולמת על עור חלק בכל מצב?


תני לעצמך את המתנה של החיים!
אחד המשפטים שאני שומעת שוב ושוב מלקוחות העוברות טיפול להסרת שיער הוא: "למה לא עשיתי את זה קודם?" ואכן, הסרת שיער מעניקה, ביחד עם ההנאה מגוף חלק, איכות חיים גבוהה יותר וחיסכון בזמן. סוף סוף נפטרים מתחושת אי הנעימות ומהחשש המלווים כל אישה המקפידה על מראה.
הסרת שיער בטוחה -  בתהליך הדרגתי ומבוקר
הסרת השיער נעשית בטכנולוגיית אינפרא אדום, הנחשבת לטכנולוגיה ותיקה ובעלת תוצאות בטוחות, ללא חשש לנזקי קרינה. התוצאות מהירות ומפתיעות כבר מהטיפול הראשון. הטיפול מותאם גם לעור כהה ומתאים לאזורי הפנים, המפשעות, בי השחי ואיזורים נוספים בגוף.

אופן הטיפול
לפני הסרת השיער מורחים ג'ל מקרר ומעבירים את המכשיר על פני האזור הרצוי. לאחר הטיפול אפשר להמשיך כרגיל בשגרת היום.
•    הטיפול אינו כואב, למעט תחושה עמומה של עקצוץ עדין. לרוב לא מרגישים דבר.
•    מספר הטיפולים הממוצע הינו כ 15 טיפולים.
" אני מבצעת את הטיפול באופן אישי. כי אין הזדמנות שנייה לתקן טיפול לא מוצלח. כל טיפול צריך להיות הצלחה! הטיפול נעשה באחריות מלאה, על סמך ניסיון רב שנים והצלחה מוכחת עם מטופלות רבות".

הסרת שיער בפנים

הנה לכן 7 סיבות טובות להסיר שיער בטכנולוגיית IPL בשיטת איבון ליבוביץ:
1. ללא גילוח, ללא פינצטה וללא שעווה. 
2. טכנולוגיה מתקדמת.
3. אלפי לקוחות מרוצות במהלך השנים שאני מטפלת.
4. אני היא זו שמטפלת בכן באופן אישי (בניגוד למרכזים הגדולים להסרות שיער שמעסיקים עובדים מתחלפים ולא תמיד עם הניסיון הדרוש).
5. אני בעלת נסיון של 35 שנה כקוסמטיקאית רפואית ויודעת לאבחן ולהתאים את הטיפול לפנים, ללא נזקים מיותרים.
6. הטיפול מותאם לכל סוגי העור וגם לעור הרגיש ביותר.
7. הטיפול להסרת שיער מתבצע בשיטת אינפרא אדום (IPL) זהו הטיפול המתאים ביותר להסרת שיער מעור הפנים.
המלצה ממטופלת שלי:
הגעתי לאיבון עקב המלצות חמות מבני משפחה שהיא טיפלה בהם, כמובן הם היו מרוצים מאוד. הטיפולים כללו הסרת שיער ב IPL וגם (עיצוב גבות וכו). איבון היא אחד האנשים המקצועיים שהיה לי העונג לעבוד איתם, היא לא תעשה דבר שיזיק ללקוחה גם אם הלקוחה תבקש ותשלם בגלל שלדעתה כדאי, אך היא תעשה כל שביכולתה על מנת שהלקוחה תצא מרוצה. רמת האסטיות שלה גבוהה מאוד, העבודה נקייה והכי חשוב: נפטרים מהשיער ללא צלקות! לפני תחילת הטיפולים נושא השיעור הציק לי מאוד ובצדק. כיום אני מרוצה מאוד מהתוצאות ואף שוקלת להמשיך בטיפולים באזורים חדשים אצלה. ממליצה בחום לכל מי ששוקל/ת ללכת לפגישה. להכיר אדם טוב אכפתי ומקצועי. תנסו ולא תתאכזבו. שירן.
x

#{title}

#{text}

#{price}