0

טיפול באקנה- פצעי בגרות

יש לך פצעי בגרות?
את מתביישת מה"חברה"?
מתגעגעת לעור חלק?
רוצה להיפטר מצלקות האקנה?

אקנה – הפצעים שגורמים לך להרגיש על הפנים
נושא האקנה קרוב לליבי ובו מתחיל למעשה סיפורי האישי ותחילת דרכי כקוסמטיקאית. כשהייתי נערה צעירה סבלתי מאקנה ונזקקתי לשירותיה של קוסמטיקאית. במהלך הטיפולים ראיתי את השינוי שהיא חוללה לא רק במראה פניי אלא גם בהרגשה ובביטחון העצמי שלי.באותם טיפולים קוסמטיים, החלה לנבוט בי ההחלטה להפוך לקוסמטיקאית ולסייע לנערות ולנשים אחרות כפי שהקוסמטיקאית שלי סייעה לי וכך עשיתי. כיום, לאחר שנים רבות של התמחות כקוסמטיקאית רפואית וטיפול במגוון סוגי האקנה וסוגי העור השונים, אני מזמינה אותך לקליניקה בוטיק כדי להרפא!

טיפול באקנה מבטיח שיפור משמעותי עד כדי מיגור האקנה, עור נקי ובוהק, ללא סימנים וטשטוש משמעותי של הצלקות.

מה גורם לאקנה?
האקנה נוצרת כתוצאה של פעילות הורמונאלית לא מאוזנת. בגילאי ההתבגרות גדלה כמות ההורמונים הזכריים המשפיעים על ייצור מוגבר של בלוטות החלב, והם יוצרים דלקת בזקיק השערה.
האקנה יכולה להופיע גם בגילאים מבוגרים
בגילאי 30+ האקנה מתמקדת באיזור הלסת והסנטר ונוצרת בעקבות שינויים הורמונאלים, כגון: נטילת/הפסקת גלולות, טיפולי פוריות, תורשה או נטילת תרופות שונות.

מטרת הטיפול
מטרת הטיפול הינה ריפוי הפצעים הקיימים, מניעה של התפרצות אקנתית חדשה ושיקום צלקות אקנה.

אופן הטיפול
•    אבחון מצב העור ובהתאם לכך התאמת הטיפול ותדירות הטיפולים.
•    ניקוי יסודי של העור – בטיפול באקנה ישנה חשיבות עליונה לניקוי יסודי של העור הפועל לשחרור הנקבוביות. ניקוי העור מסיר את השומנים והתאים המתים ומכין את העור לקליטת החומר הפעיל.
•    שיקום העור – על ידי מריחת משחות בעלות חומר פעיל לריפוי אקנה.
•   טיפול ושיקום סימנים וצלקות על ידי שילוב טיפולי פילינג ומזותרפיה."כשאני רואה את המטופל אני מאבחנת את מצב העור ומחליטה על הטיפול ועל
תדירות  הטיפולים. אני מתאימה למטופל/ת את מוצרי הריפוי המתאימים
ביותר, שומרת על קשר ומבררת מה מצב העור כעבור מספר ימים. במצבים
מסוימים אני נותנת רק טיפול ביתי, ויש מצבים שאני שולחת לרופא ותוך כדי שיתוף
פעולה איתו מתקבלות תוצאות מצויינות".

משך הטיפול
הטיפול בקליניקה יהיה תכוף בהתחלה ולעיתים אפילו, מפגש שבועי. עם הזמן, העור משתפר דרמטית ותכיפות הטיפולים תרד. תוצאות ראשוניות ניתן לראות לאחר שבועיים של טיפול בקליניקה בשילוב עם טיפול ביתי.

התוצאות
100% הצלחה.
השילוב הייחודי בין תכשירי חידוש עדינים של תאי העור המתים משכבת העור העליונה, לבין תכשיר המיועד למיגור חיידק האקנה, מבטיח תוצאות מהירות, חידוש העור, ריפוי פצעים ומראה בריא.

לפני ואחרי

לקוחות משתפות

x

#{title}

#{text}

#{price}