0
ראשי > בלוג

קרם הבהרה לפנים

קרם לטיפול בפיגמנטציה ולהבהרה
קרם הבהרה הוא מוצר מאד מבוקש בארצנו מוכת השמש, אך לפני שניגשים להמלצות על קרם להבהרת העור, חשוב להבין מהי בכלל פיגמנטציה וכיצד מטפלים בה.

פיגמנטציה היא כותרת רחבה לתופעה של הופעת כתמי עור הנגרמת כתוצאה מהצפת מלנין.

המלנין הוא פיגמנט (צבען) שגופנו מייצר לשם הגנה על העור מפני סוגי קרינה ומפגעים שונים. כמות הייצור שלו משתנה כפונקציה של מגוון גורמים:
 • נטייה גנטית – יש הבדל בין אנשים כהי עור לבהירי עור. אצל כהי העור יש נוכחות גבוהה יותר של מלנין באופן טבעי ולכן גם נטייה מוגברת להיווצרות כתמים.
 • משך ועוצמת החשיפה לקרינה כגון קרינת שמש, קרינת לייזר, קרינת מסכים (אור כחול) וכד'.
 • שינויים הורמונליים.
 • טראומה לעור כגון אקנה, ניתוח, פציעה, או חשיפה קיצונית לקרינה.
 • גיל – עם ההזדקנות והעלייה בגיל הנטייה לפיגמנטציה גוברת.

כאשר המלנין מפוזר בעור בצורה אחידה, מראה העור הוא חלק ואחיד אך כאשר הצפת מלנין מתרחשת בצורה לא אחידה, הדבר מתבטא בהופעת כתם כהה יותר בהשוואה לגוון הטבעי של העור.

סוגים שונים של פיגמנטציה
פיגמנטציה באה לידי ביטוי בשלוש צורות עיקריות, אם כי, ישנם סוגי פיגמנטציה נוספים ויתכן גם שילוב של כמה סוגים אצל אותו אדם.

שלושת סוגי הפיגמנטציה העיקריים:
 • מלזמה - מופיעה בעיקר אצל נשים ואופיינית יותר לנשים בעלות עור כהה ובשנות הפוריות בגילאי 18 עד 45. היא נוטה להתבטא באזור המצח, הלחיים, האף והשפה העליונה ויוצרת מעין צורת פרפר על הפנים.
 • כתמים סולריים (כתמי שמש) - מופיעים לרוב בגיל מבוגר יותר ללא קשר למין ויכולים לבוא לידי ביטוי בצורה מפוזרת, ללא דפוס ברור או באופן ממוקד יותר באזור מסוים בפנים, בצוואר, באזור המחשוף ובידיים.
 • כתמים פוסט טראומטיים - אופייניים לאחר טראומה שנגרמה לעור כמו למשל אקנה חריפה, ניתוח או פציעה וגם לאחר טראומה נפשית ומתח נפשי ממושך. פיגמנטציה מסוג זה, מעצם מהותה, יכולה להופיע בכל גיל ומין וללבוש צורות ודרגות חומרה משתנות.

איך מטפלים בפיגמנטציה?
בדיוק כפי שתופעת הפיגמנטציה נפוצה מאד, כך נפוצים גם חיפושים ברשת אחר "קרם הבהרה מומלץ", "משחת הבהרה לפנים", "קרם הבהרה לפנים מומלץ", "קרם הבהרת נמשים", ו"קרם הלבנה לפנים".

חשוב לעשות קצת סדר בדברים ולהבין, שברוב המקרים, על מנת להשיג תוצאות טובות ולראות אפקט הבהרה לפנים שהוא משמעותי ובולט לעין, לא מספיק להשתמש רק בחומר ספציפי כמו קרם מבהיר לפנים.

הטיפול להעלמת והבהרת כתמים דורש אבחון מדויק ומקצועי ומיושם באמצעות מגוון תכשירים טיפוליים וטכנולוגיות שפועלים באופן משולב בכמה מישורים:
 • פעולת קילוף (פילינג) המסירה תאי עור מתים ופגועים ומעודדת ייצור תאים חדשים.
 • שימוש בחומרים מדכאי מלנין.
 • פירוק מצבורי מלנין בעור.
 • שימור ותחזוקה שוטפים למניעת הופעת כתמים חדשים באמצעות תכשירים ייעודיים וצמצום החשיפה לשמש.

לאחר אבחון און ליין המבוצע ע"י קוסמטיקאית מנוסה ומיומנת, נוכל להתאים עבורך את הטיפול המתאים ביותר, זה יכול להיות מוצרים בודדים, כמו כן ניתן גם למצוא סדרות מוצרים לשימוש ביתי יום- יומי המשלבות מספר מוצרים. אחת הסדרות הללו, שנחשבת לפורצת דרך היא ערכת ההבהרה של דרמלוסופי שמקבלת ביקורות וחוות דעת נלהבות מלקוחות בכל הגילאים.

היא מכילה 5 מוצרים המשלימים זה את זה ומשתלבים לכדי טיפול יעיל ביותר וביניהם ה" TRI-WHITENING" שהוא קרם הבהרה לפנים וה" TRI WHITE" שגם הוא מכיל חומר הבהרה לפנים ומשלים את קודמו.
מענה מקיף ויסודי לטיפול בפיגמנטציה ב"איבון קוסמטיקס" מבלי לצאת מהבית
תקופת הקורונה הביאה עלינו צורות רבות של שינויים בחיי היומיום שנאצלנו להסתגל עליהם.

אחד השינויים המשמעותיים קרו בתחום הטיפוח והיופי, כמו שנשים רבות לא יכלו ללכת לספר בגלל ההגבלות והסגרים , הן קנו צבע ולמדו כיצד לצבוע את השיער לבדן בבית.

כך קרה גם בתחום הקוסמטיקה, נוצרה ההבנה שאין צורך משמעותי (ברוב המקרים) לבקר אצל קוסמטיקאית לטיפולי מכון, כי את התוצאות המשמעותיות ביותר ניתן לקבל מטיפול תכשירי יום יומי בבית מהבית ובנוחות שלכן.

מתוך ההבנה הזאת נולד המותג "איבון קוסמטיקס"  ויצרנו עבורך שירות מקצועי ומדוייק, חסכוני בזמן ומותאם לתקציב שלך.

איך זה עובד ?
לאחר איבחון עור און ליין המבוצע ע"י קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת - ע"י תמונה בוואטצפ או שיחת וידיאו לבחירתך, נוכל להתאים לך את המוצרים האפקטיביים ביותר עבורך, בהתאם לתקציב שלך ובהתאם לתוצאות אליהם תרצי להגיע.

תוך ימים בודדים מרגע ההזמנה יגיע השליח עד פתח ביתכן עם המוצרים ולאחר קבלת הנחיות שימוש מפורטות מאיתנו אפשר להתחיל את השימוש במוצרים.

כמובן שאנחנו מלוות כל אחת מהמטופלות שלנו באופן אישי וצמוד עד להגעה לתוצאות המבוקשות , הכל עם חיוך, שירותיות, מקצועיות ברמה הכי גבוהה וזמינות בכל שעות היום.

העדות הטובה ביותר להצלחת הטיפולים היא לקוחותיי החוזרים הרבים, שממליצים בחום ומרוצים מהתוצאות.
אני מזמינה אתכן ואתכם לתאם מפגש ולהכיר אותי ואת קשת האפשרויות הטיפוליות שאני מעמידה לרשותכם, יותר מקרוב.


אני מזמינה אותך ליצור קשר ולתאם פגישת היכרות ויעוץ. ניתן לפנות:
בטלפון: 0542244895 או בוואטצפ בקישור  https://bit.ly/3rWCrL9  |  או בהשארת פרטים בטופס הפנייה בעמוד "צור קשר" באתר

נשמח להכיר אותך!

האם הכתבה עניינה אותך?

השאירו תגובה בחלון נתגובות

x

#{title}

#{text}

#{price}