0

דרמלוספי- אקנה ביו

PYP9NG57L5
  • מחיר חבר מועדון:
    0
אזל המלאי
משלוח חינם מעל ₪500.00
אקנה ביו מטפל באקנה דלקתי עד דלקתי מאוד .אקנה ביו ACNE BIO של דרמלוסופי לטיפול באקנה למצבים של עור עם פצעים שנראים אדומים ולא מתרפאים במהירות   
  המוצרים  של דרמלוסופי לאקנה מאוד פעילים ואם מתמידים בוקר וערב הפצעים
 נעלמים .

לרכישת פריט זה נדרשת התאמה אישית .
בהתאם להוראות היצרן מחירון יישלח באופן אישי .בבקשה התקשרי או שלחי הודעת ווטספ.

  • זמן אספקה ותנאי רכישה
    זמן הספקה בין 3 ימים ל5 ימים למשלוח עד לבית הלקוח . וזאת לאחר קבלת הודעה מחברת האשראי על קבלת העיסקה.תהיה אפשרות למשלוח מהיר במידה ומתאפשר אודיע במועד ההזמנה.
  • מדיניות החזרת מוצרים
    ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר תוך 10 ימי עסקים מיום הרכישה כל עוד לא נעשה במוצר שימוש. החזרת המוצר תתבצע באחריותה הבלעדית של הלקוחה כאשר המוצר עדיין באריזתו המקורית כשהוא סגור ואטום ללא פגיעה כל שהיא, מאחר ובעצם פתיחת מוצר לשימוש אישי הוא אינו ניתן להחזרה. החזרת המוצר עם חשבונית הקניה מהווה תנאי לביטול העסקה. הלקוחה תודיע בהודעת וואטסאפ על רצונה להחזיר את המוצר ואת הסיבה לכך. הלקוחה תחויב בשיעור של 10 אחוז מערך המוצר + מע"מ כחוק מסך העסקה, או 100 ₪ - לפי הנמוך ביניהם. בנוסף תחויב בסך 15 ₪ עמלת ביטול בחברת האשראי. דמי המשלוח לא יוחזרו. במידה והמוצר יוחזר ל"איבון קוסמטיקס" ע"י חברת המשלוחים מכל סיבה הקשורה ללקוחה, תחויב הלקוחה בעלות המשלוח ובעלות המשלוח בחזרה.
אקנה ביו מטפל באקנה דלקתי.אקנה ביו ACNE BIO של דרמלוסופי לטיפול באקנה למצבים של עור עם פצעים שנראים אדומים ולא מתרפאים במהירות   .
  המוצרים  של דרמלוסופי לאקנה מאוד פעילים ואם מתמידים בוקר וערב הפצעים
 נעלמים . הוראות שימוש : לשטוף פנים עם מוס ניקוי של דרמלוסופי מיוחדים לאקנה ולמרוח את האקנה ביו באיזורים הדרושים.
לרכישה והתאמה אישית אונליין 052-251-8509
x

#{title}

#{text}

#{price}