דרמלוספי- אקנה סופר ליקוויד

QRQLPJR1YR
אזל המלאי
משלוח חינם מעל ₪500.00
מטפל בפצעי אקנה קשים כגון ציסטות עמוקות  נודולות פנימיות פצעים עמוקים ודלקתיים מיבש פצעים בזמן קצר . 

  • זמן אספקה ותנאי רכישה
    זמן הספקה בין 3 ימים ל5 ימים למשלוח עד לבית הלקוח . וזאת לאחר קבלת הודעה מחברת האשראי על קבלת העיסקה.תהיה אפשרות למשלוח מהיר במידה ומתאפשר אודיע במועד ההזמנה.
  • מדיניות החזרת מוצרים
    ניתן להחזיר מוצר שנרכש באתר תוך 10 ימי עסקים מיום הרכישה כל עוד לא נעשה במוצר שימוש. החזרת המוצר תתבצע באחריותה הבלעדית של הלקוחה כאשר המוצר עדיין באריזתו המקורית כשהוא סגור ואטום ללא פגיעה כל שהיא, מאחר ובעצם פתיחת מוצר לשימוש אישי הוא אינו ניתן להחזרה. החזרת המוצר עם חשבונית הקניה מהווה תנאי לביטול העסקה. הלקוחה תודיע בהודעת וואטסאפ על רצונה להחזיר את המוצר ואת הסיבה לכך. הלקוחה תחויב בשיעור של 10 אחוז מערך המוצר + מע"מ כחוק מסך העסקה, או 100 ₪ - לפי הנמוך ביניהם. בנוסף תחויב בסך 15 ₪ עמלת ביטול בחברת האשראי. דמי המשלוח לא יוחזרו. במידה והמוצר יוחזר ל"איבון קוסמטיקס" ע"י חברת המשלוחים מכל סיבה הקשורה ללקוחה, תחויב הלקוחה בעלות המשלוח ובעלות המשלוח בחזרה.
אקנה סופר ליקוויד מטפל בפצעים עמוקים מיבש פצעים וממיס ציסטות ויבוש פצעים במהירות .לשימוש פעם נקודתי ופעם איזורי .התכשיר פעיל ולכן צריך מעט מאוד חומר .מרגשים עיקצוץ במריחות הראשונות עד שהעור מסתגל .


לרכישה והתאמה אישית אונליין 052-251-8509
x

#{title}

#{text}

#{price}