0
ראשי > בלוג

איך להעלים נקבוביות פתוחות? – אפשרויות טיפול וטיפים

 נקבוביות בפנים, הן למעשה צינורות הפרשה זעירים שדרכם עוברים זיעה ושומן בדרך אל החלק העילי של העור. הנקבוביות מהוות חלק מרכזי בשימור ושיקום העור ועוזרות לשמור עליו בריא על ידי ויסות השומן. 

כל אחת מהן, מחוברת לבלוטת חלב שתפקידה לייצר שמן (סֶבּּוּם) המעניק לחות לעור ומונע ממנו להתייבש ולהתקלף. הסבום עובר בתוך זקיק השערה, ויוצא מהנקבובית אל שטח הפנים של העור. 

לנקבוביות בעור, חשיבות רבה כי הן המקום שממנו יוצאים הרעלים. נקבוביות נסתמות כאשר לכלוך, תאי עור מתים ועודפי שומן מצטברים בהן וחוסמים אותן. סתימת הנקבוביות, יכולה להוביל להיווצרות נקודות שחורות או לבנות או לנקבוביות מוגדלות. 

הסרת נקבוביות בפנים או העלמת נקבוביות בפנים זה לא דבר בר ביצוע, אבל באמצעות הקפדה על ניקוי והזנת העור, בהחלט ניתן לצמצם אותן

 

הגורמים להופעת נקבוביות פעורות או נקבוביות פתוחות:

  • נטייה גנטית לעור שומני המפריש כמות גבוהה של שומן וגורם לנקבוביות להתרחב. הפרשת שומן מוגברת המתרחשת בגיל ההתבגרות מלווה, ברוב המקרים, באקנה.
  • שימוש בתכשירים שומניים מדי עלול לגרום להתרחבות הנקבוביות.
  • נזק מתמשך מחשיפה לשמש. כשהעור חשוף מדי לשמש ללא הגנה ולחות מתאימה, הוא מתייבש והפרשת השומן נפגעת. כמו כן, מצטברים גם תאים מתים ולכלוך בפתח הנקבוביות הגורמים להתרחבותן.

נקבוביות פתוחות בפנים אינו מצב כרוני וטיפול מוקדם ומיטבי, יכול לסייע רבות לריפוי.  במצב של נקבוביות פעורות, טיפול הוא קריטי וחשוב להתחיל אותו מיד בראשית התהליך על מנת למנוע הצטלקויות. 

 

השפעת הנקבוביות על המצב הנפשי

התמודדות עם בעיה נפשית או פיזית ופנימית, אינה גלויה לעיני כל, אך כאשר הבעיה גלויה מתחילה התמודדות נוספת ושונה. במקרים של נקבוביות פעורות, פצעי בגרות וחטטים, מראה עור הפנים משתנה ויכול להשפיע על הדימוי והביטחון העצמי, כמו גם להוביל לתחושת אי נוחות. 

ניתן לראות זאת בעיקר בקרב נערים ונערות בגיל ההתבגרות, החשופים יותר להשפעות חיצוניות ודעת הקהל מהווה חלק נכבד בבניית הדימוי העצמי שלהם. 

 

טיפול בנקבוביות פעורות - איבון לייבוביץ'

טיפול בנקבוביות הוא אפשרי, אולם כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, יש לפנות לאנשי מקצועי להתאמת תכשירים וטיפול. 

איבון לייבוביץ', היא קוסמטיקאית רפואית עם למעלה מ-40 שנות ניסיון , המסייעת לנשים וגברים להתמודד עם בעיות בעור הפנים, על ידי התאמת טיפול ממוקד.

כקוסמטיקאית פרא רפואית, אני עובדת בצמוד לרופאי עור ופלסטיקאים מובילים ומעודכנת בכל החידושים בתחום בישראל ובעולם. 

לטיפול בנקבוביות פעורות, אני ממליצה על הערכה לטיפול בנקבוביות פעורות של דרמלוסופי, המורכבת מ-5 מוצרים הדורשים התאמה אישית לכל לקוחה ולקוחה, בגלל ריכוז החומרים הפעילים בהם. התמדה בשימוש בהם לאורך זמן, מובילה לתוצאות מדהימות ומסייעת לעור להבריא. 

כל הלקוחות שלנו, בקליניקה או בייעוץ און ליין, מקבלים אבחון עור, ייעוץ והתאמה אישית של מוצרים איכותיים.

למענה על שאלות נוספות או לקביעת תור לאבחון, הינכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 0542244895 ונלווה אתכם אורך כל הדרך. 


האם הכתבה עניינה אותך?

השאירו תגובה בחלון נתגובות

x

#{title}

#{text}

#{price}