0
ראשי > בלוג

קרם פיגמנטציה מומלץ

אין ספק שאחד הבילויים המהנים ביותר בישראל ובמדינות חמות בעולם, הוא בילוי בחוף הים או בבריכה עם חברים ומשפחה. רבים מאלו המבלים זמן רב בשמש, אינם מגינים על עור הפנים והגוף מפני נזקי השמש ולכן, הסיכוי להופעת כתמי פיגמנטציה על עורם גבוה יותר. 

עובדה זו, הביאה את חברות הקוסמטיקה לפתח תכשירים שונים לטיפול בפיגמנטציה כמו קרם פיגמנטציה, קרם להבהרת פיגמנטציה בפנים, קרם לטיפול בפיגמנטציה ועוד.  

 

מהי פיגמנטציה?

פיגמנטציה היא מצב שבו העור מאבד את הגוון האחיד שלו. היא נגרמת בעקבות ייצור עודף של מלנין, שהוא הפיגמנט השכיח ביותר בעור וצבעו חום. הפיגמנטציה באה לרוב לידי ביטוי, בהופעה של כתמים חומים על עור הגוף או הפנים. 

תופעת היווצרות כתמי הפיגמנטציה על הפנים, שכיחה במיוחד בקרב נשים בגילאי 18-45. כמובן, שהיא יכולה להיות תוצאה של סיבות שונות ולכן, האבחון הראשוני של העור הוא קריטי כדי לדעת מהו שורש הבעיה ולטפל בו. 

 

מהם הגורמים לפיגמנטציה?

  • עודף חשיפה לשמש ולקרניUVA  אוUVB  - פיגמנטציה מסוג זה היא נחלתם של נשים וגברים כאחד ומופיעה אצל אנשים בעלי עור בהיר יחסית. 
  • חשיפה לאור: LED, נאון וקרינה אקולוגית סביבתית.
  • דלקת בעור- פצעים, כוויות, פילינג או לייזר ומופיעה אצל נשים וגברים בעלי עור כהה יחסית. 
  • מלזמה או פיגמנטציה הורמונלית – מופיעה לרוב באזור הפנים ואצל נשים בגיל הפוריות. היא נגרמת בגין שינויים הורמונליים כתוצאה מהיריון, לקיחת גלולות וכ'ו. מלזמה היא הפיגמנטציה הקשה ביותר לטיפול, מאחר וזוהי למעשה, תופעה כרונית הדורשת טיפול מתמשך. 
  • גיל המעבר- בגיל המעבר יש ירידה בהורמוני האסטרוגן והפרוגסטרון, המשפיעה על העור שמקבל פחות מינרלים. כתמי פיגמנטציה שהיו רדומים במשך שנים מתחילים להתגלות בשכבה החיצונית של העור. 
  • מצבי לחץ וטראומה המשפיעים על מצב הרוח- מחקרים קליניים מוכיחים שרקמת העור והמוח קשורות זו בזו והשפעת המצב הנפשי על העור יכולה להתבטא בעוצמות שונות. 

 

דרכי הטיפול בפיגמנטציה

הטיפול בפיגמנטציה מתחלק לשני חלקים עיקריים- 

  1. מניעה- טיפול מניעתי פשוט שכל אחד יכול לבצע, הוא שימוש קבוע במסנני קרינה עם רמת SPF גבוהה. השימוש הקבוע במסנני קרינה ומוצרי הגנה מהשמש, מסייעים להאטה בייצור המלנין ולעצירה של הופעת כתמים חדשים.
  2. פירוק- טיפול שמפרק את הפיגמנט הקיים. קרם נגד פיגמנטציה הוא תכשיר מעולה ויעיל לטיפול. מאז 2017, עבר עולם הטיפול בכתמי פיגמנטציה שינוי מהותי וכיום, יש היצע נרחב של חומרים חדשניים יותר. 

חשוב לזכור, שהצלחת הטיפולים בכל סוגי הפיגמנטציה תלויה גם בהקטנת החשיפה לשמש. למרות שלעתים קשה להסיר את הכתמים לחלוטין, עדיין ניתן לטשטש או להבהיר אותם. 

 

קרם לפיגמנטציה- המלצות 

אז איזה קרם לפיגמנטציה או קרם הבהרה לפיגמנטציה הוא היעיל מכולם? זוהי אולי השאלה הנשאלת ביותר. מאחר ולכל אדם יש עור שונה וייחודי, אין גם פיגמנטציה אחידה שיכולה להיפתר עם תכשיר אחד.

אין קרם הבהרה או טיפול שיתאים לכולם ולכן, התייעצות עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום היא קריטית להצלחה. 

 

איבון לייבוביץ'- קוסמטיקאית רפואית

איבון לייבוביץ', היא קוסמטיקאית רפואית מוסמכת עם כ-40 שנות ניסיון בתחום, העובדת בצמוד לרופאי עור ופלסטיקאים מובילים. 

איבון וצוות הקליניקה ברשותה, מעודכנים לחידושים בתחום בארץ ובעולם ומחדשים את היצע התכשירים והטיפולים בהתאם. 

יש ברשותנו, את הידע והאמצעים לתיקון, הבראה ושיפור מראה העור באופן משמעותי ובהתאמה אישית לכל לקוח\ה, גיל ובעיה.

לטיפול בכתמי פיגמנטציה, אנו ממליצות במיוחד על ערכת הבהרה של חברת 'דרמלוסופי' שיש לה אחוזי ההצלחה גבוהים במיוחד. הערכה כוללת 6 מוצרים עם חומרים פעילים ולכן, אינה נמכרת און ליין ומצריכה אבחון עור וייעוץ אישי טרם הקניה.

כל לקוח ולקוחה המגיעים לקליניקה או לייעוץ און ליין, מקבלים אבחון עור, ייעוץ והתאמת מוצרים איכותיים לטיפול בבעיות העור. הצוות המקצועי שלנו, יעניק לכם ולכן שירות אישי מקצועי, אדיב ומלא אהבה.

לפרטים נוספים ולקביעת ייעוץ, הינכם מוזמנים לפנות אלינו לטלפון 0542244895 .


האם הכתבה עניינה אותך?

השאירו תגובה בחלון נתגובות

x

#{title}

#{text}

#{price}